Как преобразовать любое изображение в произвольную форму в Photoshop

Як перетворити будь-яке зображення в довільну форму у Photoshop

уроки Adobe Photoshop

Бувають випадки, коли вам потрібно створити певну форму для розміщення на вашому дизайні, але вони недоступні (принаймні ті, що вам потрібні). Замість того, щоб малювати, потім кружляти та імпортувати потрібну форму, Photoshop має набагато простіший спосіб. Ви можете створити будь -які векторні фігури з будь -якого зображення, про яке ви можете придумати, прямо у Photoshop. Метод, який ми показуємо тут, вимагає лише розподілу об’єкта, а потім перетворення цього розряду у векторну фігуру. Ви можете зробити це ще простіше, якщо ваше зображення має хороший контраст між об’єктом і фоном. У таких випадках ви можете використовувати потужний варіант “виділити об’єкт” та зберегти багато часу, що ми і будемо робити сьогодні.
Ми рекомендуємо вам також подивитися:

Шаг 1

Відкрийте своє зображення у Photoshop. Переконайтесь, що обране вами зображення має гідний контраст між вашим об’єктом та фоном, щоб зробити процес ще простішим.

img

Шаг 2

Оберіть інструмент Magic Want Tool (W) Та на верхній панелі інструментів натисніть “Select Subject”.

img-2

Шаг 3

Коли вибір активний, перейдіть до Select > Modify > Smooth. Встановіть Sample Radius на 1 піксель та натисніть OK.

img-3

Шаг 4

Перейдіть у  Window > Paths.

img-4

Шаг 5

Утримуючи клавішу Alt на клавіатурі, натисніть на значок «Зробіть робочий шлях із виділеного».

img-5

Шаг 6
У створеному вікні робочого ланцюга встановіть допуск на 0,5 пікселів і натисніть кнопку ОК.

img-6

Шаг 7

Коли створюється робочий контур, перейдіть до меню редагування> Визначте форму користувача. Вкажіть нову фігуру ім’я та натисніть кнопку ОК.

img-7

Шаг 8

Щоб протестувати нашу нову форму, створіть новий документ Photoshop любого розміру.

image-8

Шаг 9

Виберіть інструмент “Shape Tool” (U). На верхній панелі інструментів натисніть на «фігуру» до мініатюри, щоб відобразити всі фігури користувача.

img9

Шаг 10

Виберіть нашу нещодавно створену фігуру та (утримуючи клавішу Shift) просто натисніть та перетягніть, щоб намалювати нову фігуру користувача в області монтажу.

img10

Кілька остаточних слів:

Тепер, коли ви знаєте, як легко створити власні фігури у Photoshop, ви можете внести будь-які зміни для них, як це зазвичай робите з будь-якою іншою фігурою вектора. Ви можете масштабувати його, обертати або легко змінити колір, 2 рази натиснувши мініатюру шару на панелі шару та вибравши будь-який колір у вікні кольорової палітри.

Залишити відповідь