Найкращі кольорові схеми та естетичні ідеї Instagram

Найкращі кольорові схеми та естетичні ідеї Instagram

Блог дизайнера

Веселощі закінчуються, коли творець переходить з особистого облікового запису Instagram на діловий. Це може здатися заплутаним і, безумовно, не те, що всі хочуть почути. Однак ведення блогу в Instagram займає багато часу та зусиль. Але не пригнічуйтесь, оскільки ця робота, швидше за все, перетвориться на вашу пристрасть, а потік натхнення та естетичного задоволення, виявлені в процесі, нескінченний. Особливо, коли це стосується вашої кольорової палітри Instagram.
Часи, коли просто публікувати цікавий чи корисний вміст, давно минули — особливо для бізнесу. Після того, як компанії та впливові особи зробили Instagram своєю основною платформою, ставки зросли, а візуальному вигляду приділялася величезна увага. І тут настає ще одна важлива річ: зовнішній вигляд блогу творця так само важливий, як і кожен допис у ньому. Саме тому в Instagram роблять акцент на продуманому плануванні контенту та розвитку вашого унікального стилю.

Рекомендуємо також подивитись:

Звичайно, немає жодної статті, яка б допомогла вам охопити всі аспекти створення блогу-конвертації, який щодня отримує тисячі нових передплатників. Однак ми можемо вам дійсно допомогти, так це підвищити естетику вашого облікового запису та допомогти вибрати (або створити!) правильну палітру Instagram, яка на 100% відповідає вам.

Отже, що в списку? Коротше кажучи, існує кілька способів створення кольорової палітри Instagram для вашого профілю:

  • Використовуйте готові колірні схеми;
  • Джерело ідей та натхнення з популярних блогів;
  • Підберіть відповідні шаблони Instagram;
  • Використовуйте спеціальні програми, щоб створити власну комбінацію кольорів Instagram або джерело з наявних публікацій.

Натхнення кольорів Instagram

Напевно, перевірка акаунтів інших блогерів – найефективніший спосіб зрозуміти, чого ви хочете від свого і як це має виглядати. Це не має нічого спільного з копіюванням чужого стилю — натомість це дозволяє вам ловити тенденції та бачити, як це роблять великі бренди. А далі вирішувати вам: приєднатися до лідерів чи створити свою унікальну естетику. Я вибрав кілька облікових записів із абсолютно вражаючими кольоровими темами, однак не забудьте прокрутити свій власний канал Instagram, щоб отримати величезну дозу кольорового натхнення.

Як створити комбінації кольорів?

Після того, як ви вибрали, як виглядатиме ваша сторінка в Instagram, час вибрати основну колірну схему, яка задає настрій вашого облікового запису. Однак для деяких облікових записів цей вибір був випадковим. Однак я не рекомендую вам тут покладатися на удачу чи якесь особливе відчуття — оскільки цього ніколи не станеться, і ви просто втратите дорогоцінний час на розробку свого блогу. Якщо ви розумієте, що обрана палітра кольорів Instagram вам більше не підходить, ви завжди можете зробити м’який перехід на іншу.
Земні палітри кольорів

Земні палітри кольорів Instagram не покидають популярні блоги про стиль життя, інтер’єр та красу вже кілька років, і вибрати це рішення для себе буде легким, але переконливим рішенням. Запорукою його успіху є надзвичайний затишок, запозичений у стилі Хюгге. Багато дерев, натуральних тканин, золота та кераміки є найпоширенішими інгредієнтами, і ми бачили, як модні блоги та цілі бренди успішно вживають такі теплі схеми і врешті-решт стають візуальним магнітом у стрічці Instagram.

Палітри зелених кольорів

Зелений — це ще одне обличчя затишку, і залежно від його інтенсивності у вашій палітрі кольорів Instagram ви можете варіюватися від сміливих трав’яних атмосфер до більш стриманих схем. З другим варіантом легше працювати, оскільки він легко адаптується до більшості тем блогів. Однак, якщо ви відчуваєте, що вам набридли сукуленти, пальми та листя монстери, ведення облікового запису, наповненого відтінками зеленого, ризикує перетворитися на тортури, знайте про це.

Сині кольорові палітри

Шукаючи відповідні кольори для блогу про подорожі та стиль життя, ви будете здивовані, наскільки природний синій підходить до зображення. Коли є багато пейзажів під блакитним небом або біля океану, сині відтінки є найочевиднішим варіантом, а палітру кольорів Instagram на основі блакитного кольору буде найлегше дотримуватися. Більше того, синій може створювати вражаючі поєднання з коричневим, бежевим, сірим і білим — тож більшість зображень, які ви створюєте під час подорожей, будуть відповідати загальній естетиці.

Blue Color Palettes

Палітри цукерок і пастельних кольорів
Якщо є суперник земної палітри кольорів Instagram, то це мають бути пастельні схеми. І на це є свої причини: кольори відповідають популярним інтер’єрним рішенням і приваблюють креативну аудиторію. Такі облікові є в Pinterest, такі солодкі кольорові теми та цукеркові відтінки продовжують привертати увагу, ніби вони були винайдені вчора, а не багато років тому. Найкраще застосування пастельних кольорових схем – це художні блоги, зосереджені на канцелярських приладдях, медитації, малюванні, рукоділлі, флористиці, або просто в особистих блогах із приголомшливими плоскими зображеннями.

Candy & Pastel Color Palettes

Палітри сіро-білих кольорів

Здається, захоплення скандинавською естетикою ніколи не закінчиться. Він дав нам нове розуміння мінімалізму та затишку, тому сьогодні білий колір асоціюється радше з теплими затишними інтер’єрами, ніж стерильною чистотою. З нейтральними кольоровими палітрами Instagram легко працювати, і вони такі ж гнучкі, як пастельні та земні.

Коли ви вибираєте між трьома найпопулярнішими схемами, є кумедна порада: якщо у вас білі стіни, основним кольором зображень у вашому блозі також може бути білий. Принаймні, ви гарантовано матимете його багато у своїх публікаціях та історіях, і навіть можете спробувати зробити білий колір свого бренду.

Gray & White Color Palettes

Палітри жовтих та оранжевих кольорів

Хочете створити свій обліковий запис із сонячним, теплим настроєм? Або наповнити свій обліковий запис естетикою Веса Андерсона? Жовта та помаранчева палітра кольорів Instagram – найбільш очевидний варіант. Звичайно, додавання ключових елементів відповідних відтінків стане складнішим, хоча саме так компанії та незалежні автори можуть виділитися в стрічці. Справді, хоча більшість постів знято в коричнево-бежево-сірій палітрі, яскраво-жовті публікації або соковиті помаранчеві акценти повинні вискочити та привернути увагу користувача (чудова ідея для рекламованих постів!).

Yellow & Orange Color Palettes

Рожева та фіолетова палітра кольорів

Якщо ви не боїтеся складних справ і маєте у своєму розпорядженні багато неонових речей, ви можете спробувати рожевий та фіолетовий для свого облікового запису Instagram. З одного боку, подібні блоги відразу привертають увагу. З іншого боку, необхідність дотримуватися таких складних кольорів може перетворити ваш досвід ведення блогу в пошук. Тому це рішення слід приймати з розумом, оскільки спонтанне бажання створити неонову фіолетову палітру кольорів Instagram може нікуди не привести, і ви просто втратите час на розробку та розробку ефективного поєднання кольорів.
Однак, якщо ви керуєте Instagram для якоїсь компанії з рожевим/фіолетовим кольором бренду, вважайте себе щасливчиком — це прекрасна можливість виділитися візуально.

Pink & Purple Color Palettes

Pink & Purple Color Palettes

Чорні кольорові палітри

Чорні палітри кольорів Instagram є найменш популярним рішенням для палітри брендів і, мабуть, найскладнішим. Якщо у вас чорно-білий профіль, це, безумовно, виглядає концептуально і шикарно. Однак як зберегти баланс між благородним чорним кольором і сотнями похмурих постів у темних важких відтінках? Тут, коли ви вибираєте чорний основним кольором, важливо подумати про те, як ви розбавите темряву. Чи буде це трохи золотого, помаранчевого, білого чи ви застосовуєте пару відповідних кольорів, щоб зробити схему більш застосовною?

Black Color Palettes

Шаблони Instagram: публікації та історії
Ви завжди можете вдатися до готових шаблонів, якщо шукаєте простіший спосіб налаштувати палітру кольорів Instagram або вибрати кольори, які природно відповідатимуть повідомленням вашого блогу. Хоча вони далекі від виграшного повсякденного рішення.

 

 

 

Залишити відповідь