Поради по створенню відео-резюме (і коли воно вам потрібно)

Поради по створенню відео-резюме (і коли воно вам потрібно)

Блог дизайнера

Ви плануєте надіслати резюме на роботу своєї мрії? Ви приземлилися в правильному місці!

Ви коли-небудь запитували себе: «Як я можу створити резюме, яке виділить мене серед конкурентів?» Ви, безсумнівно, чули, що відео-резюме зараз популярні, але ви не знаєте, як створити його самостійно. Створення персоналізованого відеорезюме дає вам можливість створити сильне перше враження, оскільки все більше компаній зосереджуються на створенні корпоративної культури, заснованої на спільних цінностях.
Рекомендуємо також переглянути:

Використання відео-резюме повністю залежить від того, хто шукає роботу. Відео резюме може підкреслювати ключові таланти певних шукачів роботи, особливо тих, хто працює у візуальній або креативній індустрії.

Тому не хвилюйтеся, якщо у вас виникнуть проблеми зі створенням відео для програми. Навіть якщо ви ще не пробували свої сили у створенні відео, тепер у нас є спеціалізований онлайн-редактор відео, який може допомогти навіть початківцям створювати відео професійного рівня.

Щоб допомогти вам отримати роботу вашої мрії, наша команда допоможе вам створити 5-зіркове відеорезюме. Але спочатку ми зрозуміємо, що саме таке відеорезюме, а потім перейдемо до порад щодо створення привабливого відеорезюме.

Що таке відеорезюме?

Відео CV — це короткочасний або двохвилинний огляд професійного досвіду, навичок та захоплень шукача роботи, представлений потенційному роботодавцю у форматі відео. Створюючи цільове відео-резюме, шукач може націлити та персоналізувати своє повідомлення відповідно до потреб певної компанії.

Завдяки відеорезюме можливо продемонструвати потенційному роботодавцю ораторські, міжособистісні, художні та технічні здібності у спосіб, який неможливо за допомогою текстового резюме.

На думку рекрутерів, кандидатам слід подумати про додавання рекомендацій, які можуть говорити про якості та досягнення особистості. Вони також радять шукачам роботи подумати, чи підходить інтерактивний медіа-додаток для їхньої галузі, перш ніж приділяти час і гроші на створення відеоверсії свого резюме.

Робочі місця з репутацією консервативних, наприклад, юридичні чи фінансові, рідше будуть вражені відеорезюме, ніж рекламна компанія чи компанія з дизайну одягу.

Найефективніші відео-резюме включають стислі, вичерпні відповіді, експертне редагування та навіть невелику коміку. Отже, як ви збираєтеся створити його? Ось декілька порад, які допоможуть вам спростити процес створення відеорезюме.

4 поради щодо створення привабливого відео резюме

1. Зробіть акцент на досвіді / навичці

У зв’язку з обмеженою довжиною вашого відео CV, найкраще звузити акцент на одній конкретній темі. Обговоріть проект, яким ви особливо пишалися, або продемонструйте певні здібності, наприклад веб-програмування.

Зверніться до теми, згаданої лише в одному з матеріалів вашої заявки, наприклад, у вашому резюме або супровідному листі.

2. Виділіть те, чого немає у вашому резюме

Подумайте про демонстрацію таланту чи досвіду, які ви не включили у своє резюме чи супровідний лист у своє відео.

Ви можете викликати до себе особливий інтерес або дозвілля. Не забудьте продемонструвати, як ваша пристрасть чи інтерес пов’язані з роботою, бізнесом чи галуззю, на яку ви претендуєте.

3. Забезпечте професіоналізм у вашому резюме

Якщо у вашому резюме або супровідному листі є щось, чого ви не вказали, наприклад, волонтерська робота чи певний талант, спробуйте продемонструвати це у своєму відео.
Обговорення пристрасті чи інтересу є варіантом. Якщо ви шукаєте роботу, будьте обережні, демонструючи, як ваші хобі та інтереси пов’язані з цією посадою, бізнесом чи галуззю.

4. Зверніть увагу на інструкції щодо відеорезюме роботодавця

Будьте обережні, дотримуйтесь інструкцій, які роботодавець надає щодо вмісту, тривалості, редагування або подання, якщо він хоче відеорезюме.

Створюючи своє відео CV, деякі компанії можуть побажати, щоб ви дотримувались інструкцій. Якщо це так, переконайтеся, що ваше відео відповідає їхнім очікуванням.

Чому вам може знадобитися створити відеорезюме?

У відео резюме ви представляєте себе менеджеру з найму або рекрутеру за кілька коротких хвилин відео. У багатьох випадках його надсилають разом з іншими документами, такими як резюме та супровідний лист. Якщо ви хочете підкреслити певний талант або досвід у своєму відео-резюме, зробіть це.

Це також дає вам можливість продемонструвати, наскільки ваші навички та особистість відповідають цінностям компанії. Ідеально підходить відеорезюме тривалістю від 30 секунд до двох хвилин. За таких обставин ви можете розглянути можливість надіслати відеорезюме:

1. У вас велике резюме

Деякі люди з великим досвідом роботи використовують відео резюме, щоб підкреслити свої найкращі якості та допомогти менеджеру з найму краще зрозуміти, чим вони виділяються. Якщо хтось перегляне ваше відео-резюме, вони, швидше за все, запам’ятає найкращі частини вашого резюме, супровідного листа та інших документів.
2. Ваш потенційний роботодавець може вимагати від вас надіслати відеорезюме

Деякі роботодавці можуть попросити відеорезюме. Ця техніка також допомагає продемонструвати вашу унікальну індивідуальність, яка може бути не помітна з інших аспектів вашого резюме.

3. Для створення індивідуальної астетики

Навіть якщо цього не вимагають інші роботодавці, додавання відеорезюме може допомогти вам виділитися з-поміж інших претендентів. Наймання керівників може запам’ятати ваше обличчя, голос і здібності ще довго.

Conclusion

Нарешті, майте на увазі, що з відео-резюме ви повністю контролюєте. Дублі, які йдуть не так, як планувалося, можуть бути стерті та перероблені. При цьому ці поради щодо створення резюме можуть допомогти вам відокремитися від мас і показати свої навички перед вашими потенційними роботодавцями.