Свіжі ідеї веб-дизайну для шанувальників UXUI

Свіжі ідеї веб-дизайну для шанувальників UX/UI

Блог дизайнера

UX та UI були останнім словом у веб-дизайні та розробці в останні кілька років. І в цьому році, схоже, шанувальники UX та UI продовжуватимуть керувати світом веб-дизайну.

Творчість неможливо точно визначити, оскільки вона може варіюватися від естетично привабливого зображення до того, що відповідає детальним вимогам. У сфері веб-дизайну та користувальницького інтерфейсу креативність іноді може означати мінімалізм, а в інших випадках – це дрібні деталі. Часто це стосується функціональності, а іноді краса має значення.
Однак спроба визначити креативність може означати, що ми намагаємося її обмежити, і це руйнує її основну концепцію – бути креативним та інноваційним. Тож, можливо, краще просто продовжувати досліджувати, і коли справа доходить до UX та UI, нові тенденції та новинки дуже важливі.

Рекомендуємо також подивитись:

Гладкий інтерфейс

Плавний і безперебійний інтерфейс все ще залишатиметься затребуваним дизайном серед найпопулярніших трендів цього року. Такі функції, як великі цільові сторінки з зображеннями, розділені текстом і кнопками дій, запропонують користувачам усе, що вони шукають, і водночас зменшать зайву та непотрібну навігацію.

Асиметричні сітки

Тенденції веб-дизайну повільно відходять від традиційних симетричних візерунків та розміщення елементів і рухаються до більш асиметричної тенденції на екрані, тому зараз частіше можна побачити нетрадиційне представлення простору, тексту та візуальних елементів, які розташовані стратегічно, щоб вони більше залучали користувача. ніж раніше.

UX та UI

Головна мета створення хорошого інтерфейсу користувача та досвіду — досягти максимальних результатів і привести користувача до бажаної дії з мінімальною кількістю вкладу. Хоча інтерфейс користувача більше зосереджений на візуальному відображенні різних елементів, зрештою, це, по суті, стосується досвіду користувача та того, чи викликає він у них інтерес, щоб вжити заходів.

Саме цьому навчає своїх студентів нинішній ступінь магістра з дизайну взаємодії в IED Barcelona – шукати рішення, які революціонізують завтрашнє спілкування та досвід користувачів. Навчальна програма мотивована дослідженнями, інноваціями та експериментами та дає студентам міцну підготовку з критичного дизайну та нових бізнес-моделей, що дозволяє їм впоратися з будь-якими проблемами, які ставить перед ними світ веб-дизайну.

Оптимізована анімація та звук

Наскільки анімація потрібна, щоб додати нотку величі до загального дизайну, вона здебільшого завдала головного болю дизайнерам, які завжди працювали над покращенням користувацького досвіду. Нові тенденції демонструють рух до більш обтічної та мінімалістичної анімації, як-от повзунки, стани наведення курсора та кінографії, які додадуть більш енергійну атмосферу загальному дизайну.
Звукова інтеграція також стане приємнішою і тонким натяком на кожну дію, яку виконує користувач під час перебування на певному веб-сайті.

Спільний дизайн

Співпраця дизайну, розробки та кодування сприятиме еволюції інженерії веб-дизайну, яка включатиме дизайн проти оглядів коду, шаблони дизайну з відкритим кодом та елементи кодованого дизайну. Це спростить процес проектування, а також спростить і зробить спільну роботу програмістів і дизайнерів, а також розробку ідей та функцій, спрямованих на оптимізацію роботи користувача.

Дизайн на основі картки

Інтерфейс дизайну на основі карток, такий як Pinterest, довго не використовувався для основного веб-дизайну. Проте очікується, що більше сайтів, як-от сайти електронної комерції та роздрібні портали, змінять інтерфейс дизайну на основі карток. Підтверджено, що картки є надзвичайно корисними як форма терміналу доступу до більш складного інформаційного кластера, що призводить до зменшення додаткової інформації на головній сторінці.

Персоналізована графіка та градієнтні кольори

Стандартні фотографії швидко втрачають свою актуальність у веб-дизайні і поступаються місцем більш персоналізованим та унікальним зображенням. Оскільки пошукові системи продовжують зосереджувати свою увагу на оригінальному текстовому та графічному вмісті, використання високоякісних, поодиноких та персоналізованих зображень буде постійно розвиватися як необхідність.
Крім того, однотонні кольори підуть у минуле, і з’являться більш тонкі та градієнтні переходи кольорів. На них не тільки приємно дивитися, але й додають більше естетичної привабливості загальному дизайну.

Справжній лідер у веб-дизайні та дизайні UI/UX – це той, хто впроваджує інновації та шукає нових тенденцій. Дотримуючись перерахованих тут ідей, по-справжньому креативний дизайнер може почати встановлювати нові тенденції в майбутній період, піднявши свою роботу ще вище.

Залишити відповідь